Numri i njoftimit: 86722
Postuar në: 24.03.2023, 11:10
1 / 4

Shitet Pedan Kamioni

I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET Pedan kamioni ne gjendje shume te mire Per me teper telefononi ne nr 069 53 86 338 si dhe ne WhatsApp