Numri i njoftimit: 86831
Postuar në: 08.03.2023, 22:09
1 / 5

Timon per Golf 1 i vitit 1976

100 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pajisje / Aksesore të automobilave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ;Timon per Golf 1 i vitit 1976 ne gjendje te mire i pa demtuar. Cmimi .100 euro. Pa diskutim . Cel. +355696511122