Numri i njoftimit: 91632
Postuar në: 08.03.2023, 22:09
1 / 7

Bobine elektrike e perdorur Peugeot 307 1.6 16v etj

40 € i pa diskutueshëm
Marka:
Peugeot
Modeli:
Peugeot 307 1.6 16v etj
Lloji i pjesës:
Pjesë elektrike

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet bobin elektrike ne gjendje te rregullt e perdorur per Citroen c2, c3 , c4 , Peugeot 307 , Peugeot 1007 etj . Te gjitha 1.6 benzine . Cmimi 40 eu ..... Cel ; +355696511122