Numri i njoftimit: 37921
Postuar në: 08.03.2023, 22:09
1 / 11

Disk i ri per Volkzwagen passat golf audi etj

100 € i diskutueshëm
Madhësia:
15
Prodhimi:
Alumin

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Disk gome 15 (7J+15H2) per volkzwagen golf passat audi etj i ri pa perdorur origjinal vetem 1 cop ai qe shikoni ne foto.Cmimi 100 euro . Cel: +355696511122