Numri i njoftimit: 56165
Postuar në: 03.07.2022, 16:50
1 / 11

Apartamente pushimi

20 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


OFERTE!! apartment 1+1 me qera ne Radhime i mobiluarme te gjitha kushtet:dhome gjumi,guzhine,frigorifer,wifi,tv,lavatrice,kondicioner,tualet,ballkon me pamje nga deti kati I trete me ashensor 60 meter large detit.Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper kontaktoni ne nr 069 53 86 338 ose 069 61 24 416 si dhe ne WhatsApp