Numri i njoftimit: 59705
Postuar në: 24.06.2024, 00:34
1 / 12

Jepet me qera

1 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


OFERTE!! Dhoma plazhi ne Borsh, 20 meter nga deti te mobiluara me te gjitha kushtet: kend gatimi,kondisioner,Wifi,parkim.Disponojm dhoma dhe apartamente Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper kontaktoni: 069 61 24 416 si dhe ne WhatsApp