Numri i njoftimit: 91930
Postuar në: 05.03.2023, 15:38
1 / 12

Shitet Vile 2 -Kate, ne Hamallaj ( Gjiri i Lalzit) Durres

207.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
6
Sipërfaqja:
210
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Qendrore
Sipërfaqja e oborrit:
469

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Vile 2 -Kateshe, ne Hamallaj ( Gjiri i Lalzit) Durres. Vila eshte e ndare ne 2 kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 210 m2 dhe siperfaqe trualli 469 m2. Kati i pare ka dhome ndenje me aneks gatimi, dhome gjumi koridori , 2 tualete dhe verande,Kati i dyte ka nje sallon ndenje/dhome gatimi, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe nje ballkon. Vila ka nje kopesht te gjelberuar te rrethuar me nje mur dekorativ dhe porte.Vila ka hipoteke per siperfaqen ndertimore dhe truallin. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni.