Numri i njoftimit: 91630
Postuar në: 10.01.2024, 08:09
1 / 4

Bobine elektrike e perdorur citroen c3 etj

35 € i pa diskutueshëm
Marka:
Citroen
Modeli:
c3
Lloji i pjesës:
Pjesë elektrike

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet bobin elektrike ne gjendje te rregullt e perdorur per Citroen c2, c3 , Citroen berlingo , Fiat Fiorino , Peugeot 1007 ,206 , 207 , etj . Te gjitha 1.1 1.4 Benzine Cmimi 35 eu ..... Cel ; +355696511122