Numri i njoftimit: 1406878
Postuar në: 10.01.2024, 08:09
1 / 4

Shiten..Disqe freni Ford Tranzit viti 1994 te reja para pas

100 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten diqe freni per Ford tranzit 1994 disqe freni para 2 disqe freni mbrapa 2 te reja cmimi 100 euro 4 cop. Te reja ne kuti marka Lockheed me part namber te parat BG 2662 te pasmet BF 316 ne foto jane dhe diametrat DELPHI AP LOCKEED origjinale .Shiten per arsye marrje gabim jo per biznes. Flm. .Kontaktoni me cel.+355696511122