Numri i njoftimit: 86686
Postuar në: 10.01.2024, 08:09
1 / 4

Stopa te pasem Ford Fiesta te perdorur gjendja OK

60 € i pa diskutueshëm
Marka:
Ford
Modeli:
Fiesta
Lloji i pjesës:
Ndriçim

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten stopa te pasem Ford Fiesta i majti dhe i djathti ne gjendje shum te mire. Cmimi te dy bashke 60 euro. Cel;+355696511122