Numri i njoftimit: 77020
Postuar në: 08.03.2023, 22:09
1 / 5

Krik per ndrimin e gomes per Audi Volkzwagen etj

40 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pajisje / Aksesore të automobilave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet krik i ri i pa perdorur per ndrrimin e gomes Audi Volkzwagen etj. Cmimi 40 euro . Cel ;+355696511122