Numri i njoftimit: 91659
Postuar në: 08.03.2023, 22:09
1 / 4

Fenere antinebia Fiat Croma 2008 2 cop gjendja e mir

20 € i pa diskutueshëm
Marka:
Fiat
Modeli:
Croma
Lloji i pjesës:
Ndriçim

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 2 Fenere mjegulle poshte parakolpit Fiat Bravo Fiat Croma viti 2008 . Cmimi 20 euro te dyja . Cel. +355696511122