Numri i njoftimit: 77016
Postuar në: 08.03.2023, 22:09
1 / 7

Biciklet elektrike ingranazhe 3 cop nga 28 dhembe

70 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten ingranazhe per motorr biciklete elektrike te importuara nga Anglia me 28 dhembe 3 cop . Cmimi 70 euro . Cel ; +355696511122