Numri i njoftimit: 9788
Postuar në: 19.06.2014, 11:50
1 / 1

shitet mjalt dhe qumesht blete

I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Ushqim të shëndetshëm – BIO

Lloji i njoftimit: Shitet


PER ME SHUME INFORMACION TELEFONONI NE NUMRIN 0698500375
ose na ndiqni ne facebook/bletari Starje