Numri i njoftimit: 9640
Postuar në: 22.06.2014, 18:22

Sony Ericson

110 € i pa diskutueshëm
Marka:
Sony Ericsson
Modeli:
x10 mini pro

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


ne gjendje shume te mire . i perdorur kamera 5 mp versioni 4,0,3

 kristi
 Gjirokastër