Numri i njoftimit: 9576
Postuar në: 31.05.2014, 18:48

Shitet magazine eshte me nje ndertim te ri

850 € i pa diskutueshëm
Sipërfaqja:
85

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Magazine eshte me nje ndertim te ri dhe ndodht 20 nga trotuari i unazes se re qe lidh qendren kristal me pallatin me shigjata konkretisht ne fund te rruges Daniel Ndreka ne bllokun e vilave selite e vogel eshte e lire dhe mund te perdoret pe cfaredo lloje aktiviteti sidomos pas perfundimit te unases se re ku eshte jo me shume se 20 nga rruga dytesore e unases se re. shitet per arsye emigrimi