Numri i njoftimit: 9437
Postuar në: 24.05.2014, 08:00
1 / 1

shes ore luksoze

250 € i pa diskutueshëm

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Orë dore / Për Meshkuj / Orë luksoze

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Shitet Ore Zviceriane Rado Jubile 1036 SWISS MADE. E Ardhur Nga Italia, Me keto CIlesi : Zinxhir Qeramike i Cilesise se larte.... Me 12 gure .... Me Xham Piramidial.... I reziston Thyerjes ndaj goditjeve te forta me çeles ose reniet ne toke ose dicka aksidenciale, dhe rezistente ndaj Ujit..

 endri skarra
 Bulqizë