Numri i njoftimit: 9345
Postuar në: 17.05.2014, 22:45
1 / 9

Zetor Çek, 120 kuaj fuqi , 4x4 .

I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Zetor Çek, 120 kuaj fuqi , 4x4 .
Viti i prodhimit 1985,
Marka zetor Çek,
120 kuaj fuqi 4x4 Me Karroceri Dhe Lese .
cmimi i diskutueshem
nr
0694772675
0685176701

 Jetmir Laçka
 Librazhd