Numri i njoftimit: 93086
Postuar në: 08.03.2023, 23:58
1 / 12

Shitet Apartament 3+1 ne Rrugen Idriz Dollaku Tirane.

104.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
4
Sipërfaqja:
109
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 3+1 ne Rrugen Idriz Dollaku Tirane. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme te hipotekuar 109 m2. Apartamenti eshte ne katin e 2-te ne nje pallat 5-Katesh. Apartamenti perbehet: nga Sallon ndenje me kendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, koridori, ballkoni dhe 2 tualete me dritare. Apartamenti ka orientim Lindje -perendim cfare i ben te mundur nje ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Apartamenti eshte mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo vizite ne prone kontaktoni.