Numri i njoftimit: 93082
Postuar në: 05.03.2023, 15:38
1 / 10

Shitet Shtepi 1 Kateshe se bashku me dyqan ne qender Babrru

102.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
118
Numri i kateve:
1
Ngrohja:
Me rrymë
Sipërfaqja e oborrit:
173

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Shtepi 1 Kateshe se bashku me dyqan ne qender Babrru Tirane. Shtepia 1 kateshe ka siperfaqe ndertimi 103 m2 dhe truall 173. Dyqani eshte ngjitur me shtepine dhe eshte ne rruge kryesore ka sip. 15 m2, Siperfaqja totale Shtepi + Dyqan = 118 m2. Shtepia ka siperfaqe trualli 173 m2. Shtepia organizohet nga nje sallon ndenje/kuzhine,2 dhoma gjumi, Koridori , Veranda dhe tualeti. Shtepia ka oborr te gjelberuar me peme. Shtepia Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor si per truallin edhe per siperfaqen e shtepise Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni!