Numri i njoftimit: 93081
Postuar në: 04.03.2023, 13:03
1 / 1

Shesim Penthouse ne rrugen 4 deshmoret perballe Gjimnazit Pa

203.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
4
Sipërfaqja:
197
Ngrohja:
Qendrore
Kati:
7

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim Penthouse ne rrugen 4 deshmoret perballe Gjimnazit Partizani Tirane
• Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe e brendshme: 127 m²
• Sipërfaqe e përbashkët: 13.6 m²
• Sipërfaqe e verandës: 57.1 m²
• Sipërfaqe totale: 197.7 m²
• Pozicionohet në katin e 7-të të një ndërtese të re ,te mirëadministruar dhe me ashensor.
• Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete (me ajrosje natyrale), verandë dhe depo.
• Ofrohet Pamje panoramike e Tiranës.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni!