Numri i njoftimit: 93067
Postuar në: 14.02.2023, 10:35
1 / 1

Pergjues/Lokalizues GPS per iPhone, vendodhje precize.

90 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Paisje pergjimi per iPhone, punon pa limit distance dhe e pergjoni/shihni ne iPhonin tuaj me saktesi maksimale 1 meter marzh gabimi te personi qe pergjohet, mund ta fshehesh ne makine, motorr, biciklete, (ose femije te vegjel ose te moshuar qe humbasin) dhe ne xhup te personit. Paisjen e kontrolloni direkt ne kohe rele nga iPhoni juaj, e cila mban bateri deri ne 6 muaj pastaj i nderrohet bateria prap.
Paisja ka madhesine e nje tape shishe plastike koka-kole.
Kontakt 0035 69 26 23 555 WhatsApp/Viber dhe instagram miri.servis