Numri i njoftimit: 93045
Postuar në: 30.12.2022, 21:34
1 / 6

Dayang 100 kubik

60.000 €
Marka:
Marka të tjera
Lloji:
Të tjera
Viti:
2015
Modeli:
Dayang 100 kubik
Kilometra::
75000

Kategoria Mjete motorike / Motorë mbi 50 cc

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Dayang 100 kubik me letra por I kan mbaruar ne nentor 2022 pra kete vit I 2016es I perdorur dhe ne gjendje te mir 60000 leke