Numri i njoftimit: 92000
Postuar në: 06.09.2022, 22:04

Shitet tende dielli

120 € i diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
Kamjona 16-17
Lloji i pjesës:
Mbajtës

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet tende dielli per gabine kamjoni benz mercedes ne gjendje te mire e perdorur cmimi i diskutueshem.