Numri i njoftimit: 91999
Postuar në: 06.09.2022, 21:55
1 / 1

Shiten kavallota per benz mercedes

15 € i diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
Kamjona 16-17
Lloji i pjesës:
Mbajtës

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten kavallota te pasme per kamjon benz mercedes per balestra 8 cm dhe me gjatesi 55 cm te perdorura cmimi i diskutueshem.