Numri i njoftimit: 91997
Postuar në: 06.09.2022, 21:46
1 / 4

Shitet pompe komresor hidraulike per kamjona benz medcedes

200 € i diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
Kamjona 16-17
Lloji i pjesës:
Lëndë djegëse / Pompa

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet pompe kompresor hidraulike per kamjona benz mercedes e perdorur ne gjendje te mire pune fuqia 120 bar cmimi i diskutueshem.