Numri i njoftimit: 91971
Postuar në: 10.07.2022, 21:26
1 / 5

Piano Ne Shitje Profesionale

850 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i njoftimit: Shitet


Piano eshte ne gjendje perfekte tingulli shume i paster, i plote dhe profesional. Eshte perdorur nga 2 femijet e familjes qe studjojn per Piano.