Numri i njoftimit: 91967
Postuar në: 30.06.2022, 23:21
1 / 5

Dhoma me qera, Rooms for rent 15 euro/ night

15 € i pa diskutueshëm
Sipërfaqja:
35
Kati:
3
Ngrohja:
Me rrymë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dhoma

Lloji i njoftimit: Me qira


Japim dhoma me qera ne nje godine familjare,150 m larg plazhit, prane pistes Kosova. Dhomat jane te kompletuara me kend te vogel gatimi, tualet,frigorifer, ballkon, televizor, wifi,parking etj. Ofrohen garsoniera te pershtatshme deri ne 4 persona, si dhe apartamente te vogla 1+1 deri ne 6 persona. Çmimi i dhomave eshte sipas periudhes se qendrimit ,numrit te personave dhe fillon nga 15 euro nata . Telefon +355 682049129

Cel. : 0682049129