Numri i njoftimit: 91960
Postuar në: 21.06.2022, 06:07
1 / 8

Shitet Apartament 20m large nga deti afer hotel bonita golem

90 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
70
Ngrohja:
Qendrore
Kati:
2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 20m large nga deti kati 2 me ashensor me pamje nga deti. Apartamenti organizohet 1+1dhe 2 ballkone i mobiluar lux cdo gje e re ne qese kamera sigurie certificate te rregullt pronesie Cel +355689004005