Numri i njoftimit: 91958
Postuar në: 07.08.2022, 14:56
1 / 6

Shitet Duplex ne Shkembin e Kavajes

84.000 €
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
120
Ngrohja:
Qendrore
Kati:
5

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet dublex ne zonen e Shkembit te Kavajes
Sipërfaqje:60m2 + 60m2= 120m2 total
Pajisur me Çertifikatë Pronesie
Kati 5
E Mobiluar
Me verande te bollshme
Posedon nje magazine dhe dalje ne katin e fundit tarrace.
100 metra nga deti
Çmimi: 84.000 €uro!