Numri i njoftimit: 91944
Postuar në: 04.06.2022, 11:43
1 / 4

E-Class 220 CDi Nafte Manual 6+R Viti 2000

2.500 € i pa diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
E 220
Viti:
2000
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
200000
Transmetuesi:
Manuale
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


🚘 E Class 220 CDi
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2000
⛽Diessel
🕹️𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: Manuale 6+R
👇𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣e
🚦Limitator Shpejtesie
🖼4 Xhama Elektrik
🪞Pasqyra Elektrike
📻Radio CD Aux Usb
💺Sedile Elektrike
🔑Mbyllje Qendrore Me Pult
🚕Motorr Xhenerike
🚘Super Gjendje
🎬Vizuale Shume e Paster
💺Brenda Dhe Jashte
📚Dokumentat e Rregullta
🗓️1 Vit kolaudim 2 vjet
💰Cmimi 2500 Euro
📲0674002996📲