Numri i njoftimit: 91912
Postuar në: 07.08.2022, 14:56
1 / 8

Shitet Vile 4 kateshe ne Golem

400.000 €
Numri i dhomave:
10
Sipërfaqja:
812
Numri i kateve:
4
Ngrohja:
Qendrore
Sipërfaqja e oborrit:
350

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Vile 4 katëshe në Golem siper rruges dytësore
Sipërfaqje: 812 m² total me gjithe Garazhdin
Posedon:
Kati -1 : 1 Garazhd+ një dhomë uji si depozitë
Kati 0 : Dyqanë me sip: 128 m²
Kati 1 dhe kati 2 ka 5 dhoma secili me nga 1 Tualet.
Kati 3: Ështe 2+1
1 Lavanderi
1 Parabanjo
Oxhak
Sipërfaqje Totale kati :144 m² + 36 m² Ballkon
Sipërfaqje totale Banimi: 432 m²
Sipërfaqje Totale Ballkoni 108m2
Total 10 dhoma me tualet secila
Sipërfaqje Tokë Truall: 350 m2
Çmimi : 400.000€uro