Numri i njoftimit: 91909
Postuar në: 12.05.2022, 16:52
1 / 7

Shitet Garsoniere ne Golem

40.000 €
Numri i dhomave:
1
Sipërfaqja:
50
Ngrohja:
Qendrore
Kati:
4

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Garsionere ne plazhin e Golemit
Sipërfaqje: 50 m²
Me Çertifikatë Pronesie
Kati i 4 Banim
Posedon Ballkon
Orientimi: Perendim
E mobiluar Totalisht
Parkim i përgjithshëm i pallatit
100 metra nga Deti
Zone e qete ,familjare dhe midis pishave
Çmimi: 40.000 €uro
Adresa: Zona e Miami Beach ,Golem