Numri i njoftimit: 91893
Postuar në: 26.04.2022, 14:33
1 / 1

Shitet Vile 3 kateshe ne Golem

350.000 €
Numri i dhomave:
7
Sipërfaqja:
225
Numri i kateve:
3
Ngrohja:
Qendrore
Sipërfaqja e oborrit:
360

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet vila 3 katëshe në Golem
Sipërfaqe trualli: 360 m2
Sipërfaqe e përgjithshme e Viles : 225 m2
200 metra nga Deti
E mobiluar
Kati 1:
2 dhoma gjumi
Tualet
Kuzhinë
Verandë
Kati 2
3 dhoma gjumi
Kuzhinë
Verandë
2 tualete
Ballkon
Kati 3
2 dhoma gjumi ,penthouse
Totalisht e rinovuar
Posedon vend Garazhd për makinë
Oborr perpara dhe pas
Ka mundësi edhe për pishinë
Çmimi: 350.000 €uro!
Adresa: Ne zonat e vilave ,Golem