Numri i njoftimit: 91887
Postuar në: 22.04.2022, 15:39
1 / 9

Shitet shtëpi private 1 Katëshe në Seferaj

111 €
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
300
Numri i kateve:
1
Ngrohja:
Qendrore
Sipërfaqja e oborrit:
300

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtëpi private 1 Katëshe në Seferaj
Viti i ndërtimit : 2010
Ndërtim cilësor me tull të kuqe
Posedon :
3 dhoma gjumi
2 tualete
1 dhome ndënje
2 ballkone
1Verande
Posedon Oxhak
Pjesërisht e mobiluar
Sipërfaqje toke ndërtimi: 300 m²
Posedon :1000 m² toke
Dhe 5 pemë ullinj 10 vjecar
Çmimi: I diskutueshëm!