Numri i njoftimit: 91871
Postuar në: 14.04.2022, 08:23
1 / 9

Citroen C3 1.4 Nafte Manual Viti 2003

1.500 € i pa diskutueshëm
Marka:
Citroen
Modeli:
C3
Viti:
2003
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
180000
Transmetuesi:
Manuale
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


🚘Citroen C3
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2003
⛽1.4 Nafte HDi
🕹️𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: Manuale
👇𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣e
🖼Xhama Elektrik
🪞Pasqyra Elektrike
❄Klima Digitale
📀Radio CD Aux Blutyth USB
🔑Mbyllje Qendrore Me Pult
🚕Motorr Xhenerike
🚘Super Gjendje
🎬Vizuale Shume e Paster
⭐Brenda Dhe Jashte
♿Gomat e Reje
🇲🇹Liber Sherbimesh
📈Super Ekonomike
📚Dokumentat E Rregullta
🗓️09-08-2022
💸Cmimi 1500 Euro Nuk Diskutohet
📲0674002996📲