Numri i njoftimit: 91869
Postuar në: 12.04.2022, 21:40

Vw caddy maxi 06952674231.6 naft super

7.100 € i diskutueshëm
Marka:
VW Volkswagen
Viti:
2011
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
190000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Monovolum / Minibus
Ngjyra:
e bardhë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


0695267423
Makina esht ne gjendje shum te Mir vizuale dhe motorrike me dogan te paguar euro 5
Motorr naft 1.6 kamjo manual 4+1 vende