Numri i njoftimit: 91845
Postuar në: 22.03.2022, 19:30
1 / 3

PS3 SLIM 250 GB ME CHIP

120 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Playstation Slim 250 GG ne gjendje shum te mire . . Esht perdorur per perdorim personal ( Shtepi ) Me chip te instaluar.wi fi lunderon ne internet dhe youtoobe Shoqerohet me te gjithe aksesoret si dhe 2 controller origjinal dhe me 6 Lojra :CD
1,Fifa 2015
2,Pes 2012
3.Alpha protocoll
4,Call of duty MW3
5, Ned for sped pro stret.6 Splinter cell.Gjithashtu ka edheLojra te instaluara WWE 2K 17:PES 18 UPADE 22:PES 14:PES 13:DRAGON BALL RACING BLAST 2:DRAGON BALL BATLE OF Z:NED FOR SPED HOT PURSUIT: -------PER CDO INFORMACION KONTAKTONI NE WATSUP OSE CEL.