Numri i njoftimit: 91840
Postuar në: 22.03.2022, 11:51
1 / 2

Makine per pastrimin e drurit

2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Industri të drurit dhe Përpunim të drurit

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet makine per pastrimin e drurit ,pulitrice ribaltabile professionale,
ne gjendje optimale, 100% origjinale
Perdorur vetem nga nje person