Numri i njoftimit: 91765
Postuar në: 17.01.2022, 10:10
1 / 10

Chervolet Kalos 1.2 Benzin/Gaz Manual. Viti 2005

1.500 €
Marka:
Chevrolet
Modeli:
Kalos
Viti:
2006
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
160000
Transmetuesi:
Manuale
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


🚘Chervolet Kalos
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2005
⛽1.2 Benzin/Gaz
🖍️i Shenuar ne Leje
🕹️𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: Manuale
👇𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣e
🖼Xhama Elektrik
❄Kondisioner
📀Radio CD
🔑Mbyllje Qendrore Me Pult
🚕Motorr Xhenerike
🚘 Gjendje Shume Te Mire
🎬Vizuale Shume e Paster
📚Dokumentat e Rregullta
📆17-01-2022
💸Cmimi 1550 Euro
📲0674002996📲