Numri i njoftimit: 91756
Postuar në: 14.01.2022, 09:18
1 / 1

Shitet ambjent biznesi ne Elbasan.

25.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazion!
Shitet ambjent biznesi ne Elbasan. Me tapi dhe hipoteke.
Adresa:Lagja partizani,Rruga Ismail Zyba
Ambjenti i brendshem 20 m² pa perfshir veranden.
Çmimi 25 000 €
Tel: 0693857155

 Albanian Property (Ndërmarrje)