Numri i njoftimit: 91755
Postuar në: 13.01.2022, 16:02
1 / 6

Jepet me qira një ambjent për biznes në Shkoder.

400 € i pa diskutueshëm
Sipërfaqja:
250

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qira një ambjent për biznes në Shkoder.
Ambjeti është ndërtesë 1 katëshe, me siperfaqe 250 m2, me 1 dhomë zyre, 2 banjo, i shtruar me pllake, me instalime elektrike (kapacitet potencial 20 mijë kilovat për orë), me dritë natyrore të bollshme dhe ndricim elektrik.
Ndërtesa ndodhet në Zonën Industriale Shkoder, direkt në rrugë kryesore, Rruga Inxh. Gjovalin Gjadri.
Ambjeti është shumë i përshatshëm për biznes fasonerie, punime duralumini, magazine fabrike etj.Cmimi është 400 Euro në muaj.
Kontrata e qirasë është minimumi me afat 1 vjecar. *
Për një vizitë kontaktoni ose shkruani mesazh në: 0683550674.

Cel. : 0683550674

 Puna sjell punën. (Ndërmarrje)