Numri i njoftimit: 91735
Postuar në: 27.12.2021, 18:23
1 / 5

Shitet ambjent biznesi ne Elbasan.

25.000 € i pa diskutueshëm
Sipërfaqja:
20

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Zyra

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazion!
Shitet ambjent biznesi ne Elbasan. Me tapi dhe hipoteke.
Adresa:Lagja partizani,Rruga Ismail Zyba
Ambjenti i brendshem 20 m² pa perfshir veranden.
Çmimi 25 000 €
Tel: 0693857155

 Albanian Property (Ndërmarrje)