Numri i njoftimit: 91720
Postuar në: 29.12.2021, 10:26
1 / 10

Shitet Vile Duplex

148.000 €
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
90
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Qendrore
Sipërfaqja e oborrit:
580

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Vile Dupex

Siperfaqje Toke-Truall: 580m2

Siperfaqe ndertimi: 90 m2

E pajisur me certifikate

Vila eshte e pajisur sistem sigurie dhe kamera

Vila perbehet nga:

2 dhoma gjumi

Dhome ndenje+ Kuzhine

1 Tualet

E mobiluar

Me vend parkimi

Me oborr te bollshem

Cmimi: 148.000 €uro

Adresa: Shijak