Numri i njoftimit: 91718
Postuar në: 13.12.2021, 13:30
1 / 4

Pjesë Këmbimi Mekanike Dhe Aksesore për Mjete Lundruese.

1 €

Kategoria Mjete motorike / Anije, Skuterë, Varka, Skafe ujore / Pjesët / aksesorë, plotësuesit

Lloji i njoftimit: Shitet


Marine.al - ACS MARINE
069 40 24 310
Pjese Kembimi Per Motorre Fuoribordo / Entrobord.

- GUARNICIONE TESTATE
- KARBURATORE / MEMBRANA
- RRIP MOTORRI , POLEXHIO
- BJELLA , KUSHINETA , SPINOT
- TERMOSTATE
- KOLLODOK , ALBERO, FASHO , PISTONA
- BRONXINA , POMPA UJI MOTORRI / UJI DETI
MOTORR.

Mercruiser , OMC , Volvo Penta , Yanmar , Crusader , Caterpillar ,
Cummins , Detroit Diesel , Perkins , Onan ,Renault Couach ,Kohler
Westerbeke , Solé Diesel , Vetus .

Yamaha , Mercury / Mariner , Johnson / Evinrude , Suzuki , Honda , Force , Tohatsu , Selva .

Detare, Detari, Pjese Marine, Pjese Nautica, Ankorim Ornexhim , Spiranca Shtrat Spirance e Amortizator , Çikrik elektrik dhe manual, aksesore per karrela, Cima Litare, Rrema, Artikuj Metalike Inoksi, Vida, Pistona gazi, artikuj inoksi , Elektronike dhe Lundrimi , Busulla, Dylbi, Harta, Elektronika , Instrumenta meterologjik , Harta detare , Hidraulike Sanitare , Pompa mekanike dhe elektrike, koka dushi , Pompa sentine, helika pompe uji, pompa autoklavi , Rakorderi Filtra, Fasheta, Tuba, Tapa shkarkuese, Lavaman, Furnella, Frigorifer etj. Mirembajtja, Izolante, Detersive, Bojra , Motor Varkash e pajisje motori , Protektore zingu, Sofieto motori, Timoneria, kavo drejtimi, adaptore, grupe gazi dhe timoni, Tenda per skafe, Bazament motori, Marmita dhe krahe stabilizues – flape ,Serbatore, Helika, Helika pompash , Shkronja dhe targa, Llastike, Rripa, Ski ujore,lodra ujore me fryerje , Pajisje per gomone , Guarnicione Rrip,pulexhe,gomina,termostat,kushineta , Pajisje Elektrike , Drita sinjalistike, Fenere , Elektrike dore, Bateri , Drita, Abazhure, Materiale elektrike , Elekronika, radio, autoporlant dhe antenna , Pajisje Kuverte , Kavo Direke ,-Plumbues dhe aksesore per direke , Terminale e Redanxha ,Tirante dhe aksesore, Mosketoni dhe Gameta , Moschettoni dhe ganxha , Dyer, Oblla, Dritare , Tapa imbarkimi, dyer ,Unaza e unaza ngritese – golfari, Kalunj dhe pasteke, Parmake mbajtes, mbajtes kallami, kandeliere , Spina , Kapse plastike , Bllokues litari , Pajisje te ndryshme per bord , Mjete multifunksionesh, butona mbylles etj , Shenues ere, Flamur , Kit pastrami , Mobilje, Mbajtese objektesh , Mjete te ndryshme, Tesut , sfungjere e aksesore , Pajisje Velash , Çikrike – Bozzelli , Kapese litari

Cel: 069 40 24 3410
Web: www.marine.al
Email:info@marine.al
Adresa : L.6, Rr. "Shoqeria Bashkimi" Durres, Prane Kopshtit "Sotir Noka"