Numri i njoftimit: 91714
Postuar në: 11.12.2021, 19:05
1 / 2

PJESE MAKINA AMERIKANE (TE REJA)

1 €
Marka:
Të tjera
Modeli:
PJESE MAKINA AMERIKANE (TE REJA)
Lloji i pjesës:
Pjesë për Servisim dhe mirëmbajtje

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


ACS AuTO – American Auto Parts Durrës

Cel: 069 40 24 309

Ofron Me Porosi PJESE AUTO AMERIKANE !
Me poste ekspres vetem per 5 dite pune.

Pjesë kembimi Per Autovetura AMERIKANE ****

Pjese kembimi kryesisht :

– Filtrat te gjithe setin.

– Sensore te ndryshem

– Module Kontrolli injeksioni (ICM)

– Gomina, Koka Zbarre,

– Semiakse, Koka Paraleli

– Grup Timoni Komplet

– Kryq Grup Timoni

– Pompe Vakumi

-Kompresor , Kondicioneri

-Ferrota

-Bobina, Ignition Coil

-Kandele

-Sensor Kollodoku

– Motorr Komplet

– Kambio Komplet

Pjeset e kembimit (porosia nga USA) vijne per 3 – 5 dite pune.

Adresa: L,6, Rr."Shoqeria Bashkimi ", Prane kopshtit Sotir Noka, Durres.

Për Kontakt:

1. Alternativ Computers (Dyqani)

2. ACS Marine -Marine.al (Dyqani)

instagram: https://www.instagram.com/acs_american_auto_parts/
+355 694024309
Em@il: info@acsauto.al
Web : www.acsauto.al
HUMMER H2 H3 CADILLAC BUICK GMC CHEVROLET FORD LINCOLN EXPLORER JEEP DODGE RAM EXT ESCALADE WRANGLER CHRYSLER Pjese kembimi amerikane
Pjese kamjo Aksesore USA

Pjese Auto Amerikane

2000 MERCEDES-BENZ E320

2001 CHEVROLET EXPRESS 1500

2001 FORD EXPLORER SPORT TRAC

2001 PONTIAC FIREBIRD

2002 BUICK RENDEZVOUS

2003 MERCEDES-BENZ S430

2005 CHEVROLET EQUINOX

2007 CADILLAC CTS

2008 SATURN VUE

2009 CHRYSLER PT CRUISER

2011 GMC TERRAIN

2012 CHEVROLET EQUINOX

2014 CHRYSLER 300

2015 FORD FUSION

2016 HYUNDAI TUCSON

2006 LINCOLN TOWN CAR 4.6L V8

2010 Chevy CAMARO 6.2

General Motor Company .Chevrolet, Cadillac, GMC, Hummer, Pontiac, Ford Motor Company .Ford, Lincoln, FCA Group.Jeep, jeep wralanger , Chrysler, Dodge, Ram Trucks, SRT. e auto d'epoca
makina amerikane
Amerikan Auto Parts , ACS Amerikan Auto Parts, USA parts albania ,Makina Amerikane pjes kembimi , AMERICAN AUTO PARTS, Tirane Ofrojme pjese kembimi per makina amerikane , PJES TE VETURAVE AMERIKANE, TE GJITHA LLOJEVE.

 ACS AUTO AMERICAN AUTO PARTS