Numri i njoftimit: 91713
Postuar në: 09.12.2021, 16:42
1 / 7

Shitet Golf 4 Automatik 2.0Cc Benzin/Gaz Viti 2001

2.400 €
Marka:
VW Volkswagen
Modeli:
Golf
Viti:
2001
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
180000
Transmetuesi:
Automatike
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


🚘Volkswagen Golf 4
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞:2001
⛽2000 Cc Benzin/Gaz
🕹️𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤:Automatike
⛽Gazi Eshte Ne Leje
👇𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣e
🖼4 Xhama Elektrik
🚗Xhamat e Zi Deri 2024
❄Clima Digitale Ok
📀Radio CD Aux USb
🔑Mbyllje Qendrore Me Pult
🚕Motorr Xhenerike
🚘Super Gjendje
♎4 Gomat e Reja
🎬Vizuale Super e Paster
📚Dokumentat e Rregulta
📅Siguracion Taksa 24-06-2022
💸Cmimi 2350 Euro Okazion
📲0685550207📲