Numri i njoftimit: 91669
Postuar në: 25.12.2022, 17:09
1 / 3

Shitet Dyqan 130 m2 ne Rrugen Siri Kodra Tirane

255.000 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
130
Kati:
0
Ngrohja:
Me rrymë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Shitet Dyqan 130 m2 + 30 M2 hapesire para dyqanit ne Rrugen Siri Kodra Tirane. Ambjenti eshte ne rruge kryesore me 10 m fasade perpara dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.Dyqani eshte me hipoteke, dhe nje investim shume i mire per te ardhmen. Aktualisht eshte me qira. Per me shume informacion kontaktoni ne telefon