Numri i njoftimit: 91649
Postuar në: 27.09.2021, 20:24

VEND PUNE! DURRES!

1 Lekë

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


KL-ED Fiber eshte nje kompani e cila operon ne zonen e Durresit ne fushen e telekomunikacionit e cila kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionet:

IT-Support, Specialist Terreni Fiber dhe Graphic Designer.

Te interesuarit te dergojne CV-ne ne adresen e-mailit: info@kl-ed.al

Vendosni ne Subjekt Pozicionin per te cilin po aplikoni!


Per me shume vizitoni faqen : www.kl-ed.al