Numri i njoftimit: 91621
Postuar në: 09.10.2021, 16:48
1 / 4

Okazion!Shitet Mercedes Benz E-Class

3.500 € i diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
E 200
Viti:
1994
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
25000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Të tjera
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Shitet Mercedes Benz E-Class i vitit 1994 me dokumenta te paguara deri ne Gusht 2022.
Ne gjendje shume te mire.
Cmimi 3500 euro i diskutueshem.
Whatsapp 0683283893